دسته بندی قطعات و لوازم يدكي

ديسك و صفحه و بلبرينگ

ديسك و صفحه و بلبرينگ
مجموعه کیت کلاچ یا همان دیسک و صفحه و بلبرینگ خودرو جزء عناصر و اجزاء اصلی موتوری تمامی خودروهای جهان می باشد که در مبانی مهندسی کارکردی دقیق و تعریف شده دارد. در بین خودروها آندسته از خودروها که با قابلیت گیربکس اتومات به بازار عرضه می شوند دیگر نیازی به تعویض دیسک و صفحه نداشته و مجموعه گیربکس اتومات فرآیند کلاچ گیری را در درون خود بواسطه یک سیستم هوشمند بوجود می آورد. به بیان ساده تر هنگامی که شما سوار بر یک خودرو اتومات میشوید دیگر جهت تعویض دنده اقدام به کلاچ گیری نمی کنید و صرفا با فشردن پدال گاز خودرو بصورت هوشمند بر اساس نیاز بوجود آمده دنده ها تغییر می کند.
در میان خودروهای رایج در سطح کشور عزیزمان ایران طیف متنوعی از خودروهای اتومات و غیراتومات با برندهای مختلف به چشم می خورد (محصولات شرکت سایپا/ایران خودرو/مدیران خودرو و ...). آنچه حائز اهمیت است و شما مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی قطعات خودرویی هیدیکا باید از آن مطلع باشید آنست که در این بخش از محصولات هیدیکا شما مجموعه دیسک و صفحه و بلبرینگ (کیت) کلاچ خودروهای غیراتوماتیک که در سطح کشور فعال هستند را مشاهده کرده می توانید مطابق قوانین فروشگاه هیدیکا نیازهای خود را با قیمت های رقابتی و ارزنده تامین نمایید.
مشتریان عزیز هیدیکا بایستی با انتخاب نوع خودرو خود با دقت لازم تمامی دیسک و صفحه هایی که قابل نصب بر روی خودروتان می باشد را مشاهده و انتخاب کنید. همچنین در هنگام تعویض دیسک و صفحه خودرو یکسری قطعات مصرفی نظیر انواع کاسه نمدها،روغن و ... مورد نیاز هستند که می توانید هر کدام از بهترین و مرغوبترین برندها در فروشگاه هیدیکا خرید نمایید.