دسته بندی قطعات و لوازم يدكي

درباره ما

فروشگاه هیدیکا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی انواع قطعات یدکی خودروهای داخلی و خارجی نظیر پراید, خانواده پژو (206-405-207 و ...) در ایران است. تمرکز محصولات شرکت در لنت و دیسک و صفحه خودروهای داخلی و برخی قطعات پرمصرف نظیز شمع, وایر شمع,فیلترها, تسمه ها و ... برای گروه خودرویی خودروهای داخلی محسوب می گردد.
هیدیکا با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی لوازم یدکی اتومبیل های سواری در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، با همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها،  نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.
هیدیکا با ساده سازی فرآیند خرید از طریق انتخاب روش خرید سریع و کوتاه هرگونه اطلاعات اضافه از مشتریان را حذف تا خرید محصولات در حداقل زمان ممکن و در سادگی کامل محقق گردد. اختیاری شدن ثبت ایمیل مشتریان در زمره این ساده سازی ها محسوب می گردد.
کاربران و مشتریان این فروشگاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، این فروشگاه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری این فروشگاهست.
شرکت در همین راستا اقدام به تعریف بیانیه ماموریت و چشم انداز به شرح ذیل نموده است:
MISSION
کليه قطعات يدکي خودروهاي موجود در داخل کشور بر اساس معتبرترين برندهاي توليد داخل و خارج شناسايي و در يک مکانيزم معرفي و فروش بهينه بر اساس قيمت رقابتي به مشتريان نهايي عرضه مي نمايد.