دسته بندی قطعات و لوازم يدكي

سفارش تلفنی

ما در مجموعه هیدیکا خود را متعهد به تامین کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرویی مورد نیاز شما مشتریان عزیز دانسته و این مهم را حق مسلم شما می دانیم.
آنچه در ابتدای ورود به فروشگاه ما خواهید دید آن است که تمامی قطعات خودروی شما وجود ندارد ولی آنچه در بخش های مختلف سایت اطلاع رسانی شده شما می توانید هر قطعه خودروی خودتان را حتی در صورت عدم وجود در محصولات فروشگاه از طریق:
  • تماس مستقیم تلفنی و
  • هر یک از شبکه های اجتماعی
استعلام (در خصوص برند و قیمت) نمایید.
اصلی ترین علل تاخیر مجموعه هیدیکا در ارائه تمامی قطعات خودرویی محدودیت های حاکم در برخی زیرساخت های موجود ما بوده (نظیر کاستی های سیستم حمل و نقل, عدم وجود فضاهای کافی جهت انبارش و ...) که قطعا" در مسیر رفع این محدودیت ها گام برخواهیم داشت. لذا صبوری شما مشتریان عزیز در این مسیر كمك خواهد كرد تا ما خدمتگذارانتان در مجموعه هیدیکا در کوتاه ترین زمان ممکن این موانع را از پیش رو برداریم.
نکته قابل تامل آنکه گاهی اوقات بدلیل برخی سیاست های شرکت که در جهت حفظ منافع مشتریان اتخاذ می گردد برخی قطعات موجود فروشگاه بصورت ناموجود ظاهر می گردد که بنر "پذیرش سفارش بصورت تلفنی" بر روی آن محصول درج شده است. در خصوص این قبیل محصولات نبایستی نا امید از تامین آن شوید و از طریق تماس تلفنی با فروشگاه از شیوه تامین آن کالا مطلع شوید به بیان دیگر هرگاه محصولی در فروشگاه هیدیکا با این بنر ظاهر شد و ناموجود قلمداد شد بدانید الزاما" آن محصول ناموجود نیست.
همانطور که تاکید شد این تصمیم در جهت حفظ منافع مشتریان عزیز بوده که بدلیل عدم امکان اظهار دقیق این سیاست های کاری تنها درخواست ما اين است كه جهت تامین نیازهای قطعات خودرویی خودتان همواره با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید