هزینه تحویل در تهران

مشتریان عزیز فروشگاه هیدیکا در تهران
همانطور که اشاره شد به 2 روش تحویل رایگان و تحویل با هزینه ارسال امکان دریافت کالای خود را به ترتیب زیر خواهید داشت.

نکته مهم!!
کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 18 (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 14 (پنجشنبه ها) ثبت شوند در همان روز قابل تحویل خواهند بود و در خارج از این ساعات در روزکاری بعد ارسال خواهد شد.

روش های تحویل رایگان در تهران:
1- تحویل رایگان در ایستگاه های مترو منتخب تهران (ایستگاه های مترو دروازه دولت، دروازه شمیران و امام خمینی)؛
2- تحویل رایگان در آدرس اعلامی برای خریدهای بالای 400 هزار تومان که پرداخت خود را آنلاین انجام دهند.

روش های تحویل با هزینه ارسال در تهران:
برای تحویل هایی که مشمول هزینه هستند 2 روش وجود دارد که بر حسب اینکه شما قصد دارید خرید خود را در همان روز ثبت سفارش یا روز بعد تحویل بگیرید و پرداختتان آنلاین و یا پرداخت در محل باشد یکی از این 2 روش می تواند مناسب شما باشد.

1- ارسال توسط پیک در همان روز؛
در این روش اگر قصد پرداخت وجه خرید را در محل داشته باشید بر حسب مبلغ کل خریدتان مشمول هزینه به شرح زیر می شوید.
خرید بالای 400 هزار تومان ولی پرداخت در محل باشد
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔ صرفا" هزینه برگشت وجه خرید را پرداخت می کنید (هزينه حمل حدودا" 8هزار تومان است که در اين روش هزینه حمل مشتری نسبتا" پایین است)
خرید کمتر از 400 هزار تومان و پرداخت آنلاین باشد 
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔ هزینه حمل یکطرفه توسط پیک محاسبه می گردد. (هزینه حمل حدودا" 12هزار تومان است كه هزينه عادی محسوب مي گردد)
خرید کمتر از 400 هزار تومان و پرداخت در محل باشد ⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔ هزینه حمل دوطرفه توسط پیک محاسبه می گردد. (هزينه حمل حدودا" 16 هزار تومان است كه هزینه حمل بیشتر نسبت به 2روش قبل دارد)

هزینه هاي اعلامی حسب آدرس مشتری توسط شرکت پیک محاسبه و در محل توسط پیک اخذ می گردد. با انتخاب این گزینه در مراحل تسویه حساب هیچ هزینه حملی به فاکتور شما افزوده نخواهد شد و هزینه حمل پس از محاسبه بر حسب آدرس اعلامی در زمان تحویل کالا حضوری از شما اخذ می گردد. در تهران مناطق 22 و 21 و نوار مرزی اتوبان آزادگان پایین تر از سمت جنوب امکان ارسال پیک با هزینه های اعلامی وجود ندارد (برای مشتریان واقع در این مناطق توصیه استفاده از روش پستی 24ساعته مطابق بخش بعدی می باشد).
از آنجا که بر حسب فاصله شما تا نزدیکترین انبار ما هزینه حمل توسط پیک محاسبه می گردد جهت اطلاع دقیق هزینه حمل توسط پیک به آدرستان با دفتر فروش تماس و هزینه را استعلام نمایید.
توجه: وزن محصولات هیچ تاثیر در هزینه و زمان ارسال نخواهند داشت.

2- ارسال پستی 24 ساعته.
این روش صرفا" و فقط مختص آندسته از مشتریان محترم است که هزینه خرید خود را بصورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی فروشگاه پرداخت نمایند و مشکلی جهت دریافت کالای خود برای روز بعد از ثبت خرید نداشته باشند. توجه داشته باشید سفارشاتی که تا قبل از ساعت 17 (روزهای شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 13 (روز پنجشنبه) ثبت شوند همان روز تحویل پست شده و در خارج از این ساعات روز بعد ارسال خواهد شد.
لذا چنانچه قصد پرداخت در محل را دارید و امکان پرداخت آنلاین برایتان وجود ندارد بایستی روش قبل را انتخاب نمایید.
شما مشتریان گرامی بر اساس وزن کل کالاهایی که در فاکتور خود خرید نموده اید یکی از روش های زیر را جهت تسویه انتخاب نمایید.
جدول هزینه-وزن
از ... کیلوگرمتا ... کیلوگرمهزینه ارسال توضیحات
0 کیلوگرم5 کیلوگرم6000 تومانسفارشات ثبتی تا قبل از ساعت 17(شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 13(پنجشنبه ها) روز کاری بعد توسط پست تحویل خواهد شد و در خارج از این ساعات 2 روز کاری بعد تحویل خواهد شد.
جمعه ها و تعطیلات رسمی روز کاری محسوب نمی گردند.
5 کیلوگرم10 کیلوگرم10000 تومان
10 کیلوبه بالا15000 تومان