هزینه تحویل در شهرستان

جدول هزینه تحویل در شهرستان ها: (تا 80% هزینه ارسال به شهرستان را شرکت بر عهده گرفته و تنها درصد کمی از آن بر عهده مشتری می باشد)
مشتریان گرامی!
آنچه در این جدول به عنوان وزن فاکتور خرید شما تعیین شده شامل کلیه محصولات یا جمع اوزان محصولاتی است که شما در یک فاکتور خرید نموده اید که در ادامه نحوه مشاهده وزن فاکتور خرید نمایش داده شده است. لذا در صفحه تسویه حساب بایستی یکی از روش های ارسال پستی (بر حسب وزن فاکتور) و یا روش تیپاکس را انتخاب نمایید.

توجه مهم: مشتریان گرامی در شهرستان ها
چنانچه شما قصد پرداخت مبلغ خرید خودتان در محل را داشته باشید (روش COD شرکت تیپاکس پست) بایستی حدودا" 12% مبلغ فاکتور خرید را تا سقف 30هزار تومان به عنوان هزینه پستی پرداخت نمایید (هزینه حمل بایستی قبل از ارسال کالا به حساب فروشگاه واریز گردد) و جدول هزینه های زیر فقط و صرفا" برای حالتی که پرداخت آنلاین داشته باشید معتبر است.
مسلما" تخفیف تا 80% هزینه پستی فقط به ازاء پرداخت آنلاین مبلغ خرید, شامل حال شما خواهد شد. نظر به برخورداری فروشگاه ما از مجوز نماد اعتماد الکترونیک (Enamad) وزارت صنعت, معدن و تجارت پرداخت آنلاین مبلغ خرید انتخابی مطمئن در فروشگاه هیدیکا می باشد.
جدول هزینه-وزن
از ... کیلوگرمتا ... کیلوگرمهزینه ارسال به شهرستانتوضیحات
0 کیلوگرم5 کیلوگرم6000 تومانشهر اعلامی تاثیری در هزینه ارسال نداشته ولی زمان تحویل 1 تا 3 روز کاری می باشد
5 کیلوگرم10 کیلوگرم10000 تومان
10 کیلوبه بالا15000 تومان

نحوه مشاهده وزن محصولات در فاکتور خرید: