دسته بندی قطعات و لوازم يدكي

80% تخفیف هزینه حمل

الوعده وفا!!!!
تخفیف تا 80% هزینه حمل در ارسال پستی (در ازاء پرداخت آنلاین) برای شما مشتریان گرامی.
همانطور که با شما مشتریان عزیز وعده داشتیم هر آن کجا که حمایت شما سروران فرصتی در جهت توسعه و بهبود فرآیندهای کاری فروشگاه اینترنتی قطعات خودرویی هیدیکا را  مهیا سازد ما تا حد توان به پیش خواهیم آمد. بدنبال استقبال شما عزیزان از روش ارسال پستی که تحت حمایت فروشگاه می باشد و آنکه به ما اعتماد کردید پرداخت خودتان را آنلاین و از طریق درگاه های بانکی امن (برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه) ما رقم زدید حال وظیفه خودمان می دانیم بهبودی را در این خصوص رقم بزنیم.
مسئولین حوزه حمل و نقل فروشگاه هیدیکا با تحقق شاخص های ارسال محصول برای مشتریان مجوز افزایش سهم پرداختی شرکت را صادر نمودند و اینک ما موفق شدیم با پرداخت تا سقف 80% هزینه حمل توسط فروشگاه هیدیکا در روش ارسال پستی که قبل تر تا سقف 75% امکانپذیر بود رشدی 5% را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان بیاوریم. نه آنکه این میزان ارتقاء منفعت مالی خاصی را برای شما مشتریان ایجاد کرده باشد صرفا" آنچه در این اثنا مهم است اینکه به اندازه بضاعت و توان فروشگاه از شما حمایت کافی بعمل آمده باشد.
نکته ای که در این خصوص حائز اهمیت است و از شما درخواست داریم بدان توجه کنید آنکه مجموعه هیدیکا هیچگاه با دستکاری قیمت ها به چنین هدفی نائل نشده و صرفا" با استقبال شما مشتریان عزیز این هدف را محقق ساخته لذا آنچه امروزه در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی به چشم می خوره آنست که شما محصول را رایگان درب منزل تحویل خواهید گرفت ولی غافل از اینکه تمام هزینه های پنهان آنها را از قبل پیش خور داده اید (سودهای زیاده خواهانه چند صد درصدی, هزینه های ناکارآمدی آن فروشگاه و ...). آنچه در این میان بایستی صادقانه ابراز کنیم اینکه هرگاه حمایت شما سروران را نداشته باشیم چه بسا به ناچار و بر خلاف میل باطنی سهم خودمان را در هزینه حمل کاهش دهیم که با آنچه مطلوب شما و مجموعه هیدیکا خواهد بود سازگار نمی باشد.
لذا در پایان به شما می گوییم این موفقیت کوچک را به عنوان یک حرکت کوچک در جهت ارج نهادن به حقوق شما مشتریان گرامی فروشگاه قطعات خودوریی هیدیکا به تمام مسئولین امر تبریک گفته و امیدواریم در آینده با تحقق آرمان هایی بزرگتر و کسب وفادارای شما مشتریان به جایگاه خود در سرتاسر این مرزو بوم ببالیم.